Топ-100
Back

ⓘ Імператори Ефіопії




Імператори Ефіопії
                                     

ⓘ Імператори Ефіопії

Імператор Ефіопії:

Віце-королі та генерал-губернатори Італійської Східної Африки:

  • Гільєрмо Насі в. о.: 6 липня 1941 - 27 листопада 1941
  • Пєтро Бадольо, 1-й герцог Адис-Абеби, 1-й маркіз Саботіно: 9 травня 1936 - 11 червня 1936
  • Родольфо Ґраціані, 1-й маркіз Неєллі: 11 червня 1936 - 21 грудня 1937
  • Принц Амадео, 3-й герцог Аоста: 21 грудня 1937 - 19 травня 1941
  • Пєтро Гаццера в. о.: 23 травня 1941 - 6 липня 1941