Топ-100
Back

ⓘ Список правителів Гаїті



Список правителів Гаїті
                                     

ⓘ Список правителів Гаїті

Президенти:

  • Філіп Герє: 3 травня 1844 - 15 квітня 1845
  • Жан-Луї Пєро: 16 квітня 1845 - 1 березня 1846
  • Александр Петіон: 10 березня 1807 - 29 березня 1818
  • Жан-Баптист Ріше: 1 березня 1846 - 27 лютого 1847
  • Фостен-Елі Сулук: 1 березня 1847 - 26 серпня 1849 пізніше проголошений імператором
  • Жан-Пєр Буайє: 30 березня 1818 - 13 березня 1843
  • Шарль Ерар ді Ривєр: 13 березня 1843 - 2 травня 1844
  • Анрі Крістоф: 28 грудня 1806 - 27 січня 1807
  • Брюно Бланше в. о.: 27 січня - 10 березня 1807
                                     

1. Республіка Гаїті 1849 - дотепер

Президенти:

  • Проспер Авріль: 17 вересня 1988 - 11 березня 1990
  • Жан-Бертран Аристид: 7 лютого - 1 жовтня 1991
  • Орест Самор: 8 лютого - 29 жовтня 1914
  • Жозеф Нерет в.о.: 8 жовтня 1991 - 19 червня 1992
  • Пєр Фіньйоль в.о.: 25 травня - 14 червня 1957
  • Жан Антуан Танкред Огюст: 8 серпня 1912 - 3 травня 1913
  • Жоселерм Прівер в.о.: 7 лютого 2016 - 7 лютого 2017
  • Луї Ежен Рой: 15 травня - 18 листопада 1930
  • Франсуа Дені Лежитім: 16 жовтня 1888 - 22 серпня 1889
  • Сильвен Сальнав: 4 травня 1867 - 27 грудня 1869
  • Боніфас Александр в.о.: 29 лютого 2004 - 7 травня 2006
  • Еміль Жонассен в.о.: 12 травня - 12 жовтня 1994
  • Жозеф Теодор: 6 листопада 1914 - 22 лютого 1915
  • Монпуан в.о.: 23 серпня - 17 жовтня 1889
  • Елі Леско: 15 травня 1941 - 11 січня 1946
  • Луї Борно: 15 травня 1922 - 15 травня 1930
  • Жан-Бертран Аристид: 12 жовтня 1994 - 7 лютого 1996
  • Фабр Жефрар: 16 січня 1859 - 13 березня 1867
  • Пєр Теома Буарон-Каналь в.о.: 26 травня - 17 грудня 1902
  • Жан Ніколя Ніссаж Саже в.о.: 20 березня - 2 травня 1867
  • Жозеф Ламот в.о.: 26 липня - 2 жовтня 1879
  • Франсуа Антуан Симон: 6 грудня 1908 - 3 серпня 1911
  • Ерта Паскаль Труійо в.о.: 13 березня 1990 - 7 січня 1991
  • Роже Лафонтан в.о.: 7 січня 1991
  • Франк Лаво: 10 травня - 6 грудня 1950
  • Луї Саломон: 2 жовтня 1879 - 10 серпня 1888
  • Жовенель Моїз: 7 лютого 2017 - нині на посаді
  • Леон Кантав: 20 травня - 25 травня 1957
  • Леслі Маніга: 7 лютого 1987 - 20 червня 1988
  • Пєр Нор Алексіс: 17 грудня 1902 - 2 грудня 1908
  • Мішель Орест: 12 травня 1913 - 27 січня 1914
  • Луї Іполит: 17 жовтня 1889 - 24 березня 1896
  • Мішель Сінсіннатюс Леконт: 24 липня 1911 - 8 серпня 1912
  • Анрі Намфі голова Національної ради: 7 лютого 1986 - 7 лютого 1987
  • Виконавча урядова рада: 6 квітня - 20 травня 1957
  • Франк Сильвен в.о.: 7 лютого - 1 квітня 1957
  • Пєр Теома Буарон-Каналь: 23 квітня 1876 - 17 липня 1879
  • Рене Преваль: 7 лютого 1996 - 7 лютого 2001
  • Мішель Домінік: 14 червня 1874 - 15 квітня 1876
  • Огюст Симон-Сан: 31 березня 1896 - 12 травня 1902
  • Жан Вільбрен Гійом Сан: 25 лютого - 28 липня 1915
  • Анрі Намфі: 20 червня - 17 вересня 1988
  • Франк Лаво: 11 січня - 16 серпня 1946
  • Пєр Теома Буарон-Каналь в.о.: 10 серпня - 16 жовтня 1888
  • Жозеф Немур Пєр-Луї в.о.: 12 грудня 1956 - 4 лютого 1957
  • Жан-Клод Дювальє: 21 квітня 1971 - 6 лютого 1986
  • Марк Луї Базен в.о.: 19 червня 1992 - 15 червня 1993
  • Рада державних секретарів: 13 травня - 14 червня 1874
  • Стеніо Жозеф Вінсен: 18 листопада 1930 - 15 травня 1941
  • Ерар Абрахам 11 березня 1990 - 13 березня 1990
  • Поль Ежен Маглуар: 6 грудня 1950 - 12 грудня 1956
  • Мішель Мартейї: 14 травня 2011 - 7 лютого 2016
  • Дюмарсе Естіме: 16 серпня 1946 - 10 травня 1950
  • Франсуа Дювальє: 22 жовтня 1957 - 21 квітня 1971
  • Рауль Седра лідер військової хунти: 30 вересня - 8 жовтня 1991
  • Філіп Сюдр Дартігенав: 12 серпня 1915 - 15 травня 1922
  • Жан-Бертран Аристид: 7 лютого 2001 - 29 лютого 2004
  • Ерта Паскаль Труійо в.о.: 7 січня - 7 лютого 1991
  • Жан Ніколя Ніссаж Саже: 27 грудня 1869 - 13 травня 1874
  • Рене Преваль: 7 травня 2006 - 14 травня 2011
  • Антоніо Кебро голова Військової ради: 14 червня - 22 жовтня 1957
                                     

2. Література

  • Дахно І. І. Гаїті // Країни світу: енциклопедичний довідник / І. І. Дахно, С. М. Тимофієв. - К.: "МАПА", 2011. - 608 с. - Бібліотека нового українця - ISBN 978-966-8804-23-6.
Бесплатно и без рекламы
не нужно скачивать или устанавливать

Pino - логическая онлайн игра, в основе которой находится тактика и стратегия. Это ремикс на шахматы, шашки и уголки. Игра развивает воображение, концентрацию внимания, учит решать поставленные задачи, планировать свои действия и логически мыслить. Не важно сколько у вас фишек, главное как они размещены!

интеллектуальная игра онлайн →